Bojler zasilany energią elektryczną Slim 30L 360x520mm


Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz c.w. typu Slim jest odpowiednio zbudowany do pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera znacznie mniej miejsca niż powszechnie dostępne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako źródło c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do instalacji ponad źródłem pozyskania wody. Bojler zasilany prądem Kospel Slim 30L 360x520mm posiada moc nominalną 2kW i podłączany jest do prądu 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalistyczną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z zagęszczonego poliuretanu. Zapewnia to dużą trwałość zbiornika a także niższe koszty użytkowania z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz elektryczny Slim mają możliwość regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 st. C. Dodatkowo wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO umożliwia zaprogramowanie czasu pracy i stopnia nagrzania wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Umożliwia to wysoce optymalne wykorzystywanie urządzenia.