Kaloryfer T19 na moduł internetowy

Grzejnik z konwektorem elektryczny T19 to nowa seria uniwersalnych grzejników na prąd z opcją zdalnego regulowania przez wifi. Udostępniona na smartfony aplikacja pozwala na ustawianie temperatur w okresie 7-dniowym. Grzejniki z owej kolekcji produkowane są z elementami grzewczymi o niskiej temperaturze nagrzania o wydajności grzewczej 1000, 1500 i 2000W, dzięki temu można dostosować odpowiedni grzejnik do gabarytów pokoju i jego zapotrzebowania na ciepło. Sterownie umożliwia nastawienie wydajności grzejnej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym grzejnik nie zawsze potrzebuje działać na granicznej mocy grzejnej.Grzejniki T19 posiadają klasę szczelności IP24, zatem da się je pewnie używać w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Grzejniki elektryczne z tej serii wytwarzane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem odpornym na wysokie temperatury. Programowalny termostat ma czujnik uchylenia okna, który wyłączy kaloryfer automatycznie, gdy wentylujemy pomieszczenie. W zestawie z kaloryferem jest zestaw mocowań na ścianie oraz nóżki do postawienia kaloryfera.

Najważniejsze dane:

1. Programowalny termostat z ustawieniem tygodniowym i funkcją bezprzewodowego sterowania przez komputer za pomocą bezpłatnej apki Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją obudowa wyprodukowana w klasie odporności IP24 pozwalająca na instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Automatyczny odłącznik bezpieczeństwa zabezpieczający przed nadmiernym nagrzaniem.

4. Montaż na nóżkach lub na ścianie.

5. Wbudowany sensor uchylonego okna.

6. Podłączenie 230V.

7. Przewód podłączeniowy 1,5m z wtyczką.

Poręczenie fabrykanta 2 lata na kaloryfer, 5 lat na element grzejny.