Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym obsługiwaniem i detalami montażowymi. Jest to oferta dla klientów, oczekujących możliwości zdalnej kontroli i regulacji układu grzewczego. Pomysł zda egzamin w sytuacji, kiedy wracamy do mieszkania o różnorakich godzinach i chcemy sobie niezależnie od ustawienia regulatora tygodniowego załatwić komfortową temperaturę. Komplet ten jest także najlepszym pomysłem do ogrzewania wnętrz domów sezonowych, w których dzięki zdalnemu sterowaniu możemy włączyć instalację przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – ułatwia rozkładanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – duża moc sprawia, że nadaje się do grzania głównego, jak również do pracy okresowej dając skuteczne nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z prostym menu to łatwość włączania oraz eksploatacji,

– moduł WiFi – pozwala bezprzewodowo obsługiwać i prościej ustawić sterownik tygodniowy – bezprzewodowe programowanie można przeprowadzić przez dowolne łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzejna oferowana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można ciąc w celu dopasowania do dowolnego rozkładu podłogi. Dokładne informacje odnoszące się do montowania maty oraz programatora wystarczy odszukać w instrukcji dostarczanej wraz z zestawem.

Zawartość kompletu:

– mata grzejna Elektra z typu MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– termostat z wyświetlaczem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury podłogi,

– rury peszlowe łączące matę z regulatorem oraz obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.