Sterownik ogrzewania podłogowego OWD5 Toruń

Nowy, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – opisanie produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI scala w sobie zalety zaawansowanego regulatora programowalnego z funkcją zdalnego regulowania przez smartfon.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami zasilanymi na prąd, kaloryferami CO.

Ma dotykowy ekrano przekątnej dwa cale. Znaczącym atutem jest wielobarwny, reagujący na dotyk ekran i zdalne sterowanie przy pomocy komputera. Daje możliwość zaprogramowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz tygodniowym. Regulator uczy się bezwładności cieplnej podłogi i wie, w jakim momencie musi załączyć lub wyłączyć ogrzewanie, by otrzymać żądaną temperaturę o określonej okresie w ciągu dnia. Schemat programowania może wynosić do 6 zdarzeń w trakcie dnia. Jest opcja przyporządkowanie do pojedynczego trybu różnej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • duża precyzja utrzymywanej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o czasie reakcji układu ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu umie wcześniej załączyć ogrzewanie aby osiągnąć żądaną ciepłotę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez internet – kontrola i możliwość modyfikacji ciepłoty bez uzależnienia od miejsca gdzie się mieścisz – wystarczy zainstalować apkę na tablet – masz możliwość sterować aż kilkoma termostatami z tej samej aplikacji.
  • całościowa obsługa w języku polskim,

Termostat dostarczany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz przewodowym sensorem podłogowym.

Podzespołowa obudowa pozwala na montaż w obramowaniach różnych producentów np w celu integracji z załącznikami elektrycznymi. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm